O firmie

BlueHAFT istnieje od 2013 roku. Specjalizujemy się w szeroko pojętym hafcie komputerowym oraz szyciu fartuchów i zapasek. Prowadzimy również sprzedaż odzieży reklamowej dla firm a także klientów indywidualnych. Współpracujemy z kontrahentami z Polski oraz z zagranicy. Stawiamy na ciągły rozwój, dzięki zaangażowanemu i kreatywnemu zespołowi możemy na bieżąco odpowiadać na potrzeby klientów oraz rynku.

Haft komputerowy

BlueHAFT to nowoczesny park maszynowy, który cały czas powiększamy. Inwestujemy w coraz to nowsze programy komputerowe, maszyny hafciarskie i różnego rodzaju maszyny szwalnicze. Cała produkcja odbywa się w Polsce, dlatego jesteśmy elastyczni. Poświęcamy czas klientom aby wytłumaczyć im na czym polega haftowanie komputerowe. Wyjaśniamy niuanse technologiczne, dzięki temu klient jest w stanie zrozumieć wyższość haftu nad innymi metodami zdobienia odzieży. 

Fartuchy i Zapaski

Jesteśmy również producentem wysokiej jakości fartuchów i zapasek. Konkretne modele zaprojektowaliśmy z myślą o restauracjach, klimatycznych kawiarniach, lodziarniach, sklepach, piekarniach. Oferowane wzory są naszego autorstwa, każdy model został przetestowany w „boju”. Wszystkie zapaski i fartuchy szyjemy z certyfikowanych tkanin, 100% bawełny bądź mieszanki bawełny z poliestrem. Bogata kolorystyka i mnogość oferowanych modeli pozwolą dobrać odzież idealnie wpisującą się w charakter każdego biznesu.

Będąc polskim producentem szyjącym fartuchy i zapaski realizujemy również projekty indywidualne, doradzamy i inspirujemy. Na życzenie klienta nanosimy logotypy metodą hafu.

Odzież

Mamy Państwu do zaoferowania produkty sprawdzonych producentów. Polecając konkretne, niepowtarzalne modele jesteśmy przekonani o słuszności wyboru, potrafimy doradzić oraz przedstawić aktualne trendy rynkowe. Dzięki własnemu parkowi maszyn jesteśmy również w stanie wyprodukować rzeczy niestandardowe.

   

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów!

Zespół BlueHAFT


HEMA Marta Drob

ul. Mysłowicka 150
43-100 Tychy

 

tel. 603 444 456
e-mail: biuro@bluehaft.pl

NIP: 937 238 48 98

 

ING 31 1050 1399 1000 0092 6531 8858

 

Otwarte 

Pn - Pt 8:00-16:00

Zgodnie z art. 13 u. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej: RODO, Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych, wyłącznie na podstawie Państwa zgody i nie będą udostępniane innym podmiotom (chyba że będzie to wynikało z przepisów powszechnie obowiązującego prawa). Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą tego formularza kontaktowego jest Firma "BlueHaft" z siedzibą w ul. Mysłowicka 150, 43-100 Tychy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (gdy jest to zasadne). Jeśli uważa Pani/Pan, że dane osobowe są przetwarzanie niezgodnie z prawem, przysługuje Pani/Panu prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych może Pani/Pan cofnąć w dowolnym momencie, jednak jest to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane, czyli realizacji zamówienia. Po tym będą trwale usuwane.e, tj. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zasad przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@bluehaft.pl 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BLUEhaft 0 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron