Reguły Współpracy

Zasady współpracy - haft Cenimy sobie współpracę ze wszystkimi naszymi klientami, chcemy aby bieżący kontakt przebiegał w sposób niezakłócony i właściwy. W współpracy z klientem wyznajemy zasadę „win-win”. Aby cały proces przebiegał bez zbędnych zakłóceń potrzebny jest regulamin zakupów, który przedstawiamy Państwu w osobnej zakładce. Poniższe zasady dotyczą współpracy w zakresie wykonania haftu.

1. Zapytanie ofertowe

1.1. Zapytanie można złożyć tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@bluehaft.pl 

1.2. Zapytanie powinno zawierać: dokładny opis:

- ilość haftów

- rozmiar haftu

- materiał na którym ma być wykonany haft (koszulka, polar, czapka etc.)

- nici (inne niż standardowe, np. metalizowane)

- logotyp w odpowiednim formacie PDF,JPG, EPS (krzywe)

1.3. Firma BlueHAFT przedstawia cenę haftu po uprzedniej kalkulacji, oferta obowiązuje przez 60 dni.

1.4. W zapytaniach prosimy podawać nazwę firmy, imię nazwisko, kontakt telefoniczny oraz adres e-mail.

2. Projektowanie wzoru

Każde logo, projekt indywidualny należy „przełożyć” z formy tzw. wektorowej – graficznej do programu sterującego maszyną hafciarską. Czynność tą określa się jako przygotowanie projektu, bądź adaptacją i w zależności od skomplikowania jest czynnością dodatkowo płatną. Projekt jest przechowywany w naszej bazie i może być wykorzystywany wiele razy. Koszt adaptacji projektu mieści się w przedziale między 30 zł a 150 zł netto. Ponowne wykorzystanie projektu nie wymaga dopłaty. Przy nakładzie powyżej 100 sztuk projektujemy bezpłatnie.

3. Zamawianie

3.1 Zamówienie można złożyć tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@bluehaft.pl

3.2 . Zamówienie powinno zawierać: dokładny opis:

- ilość haftów

- rozmiar haftu

- miejsca w których ma być umieszczony haft

- materiał na którym ma być wykonany haft (koszulka, polar, czapka, emblemat etc.)

- nici (inne niż standardowe, np. metalizowane)

- logotyp w odpowiednim formacie PDF,JPG, EPS (krzywe)

3.3. Firma BlueHAFT przystąpi do realizacji zamówienia po uprzednim zatwierdzeniu projektu (wizualizacja) i potwierdzeniu zamówienia przez zamawiającego za pośrednictwem poczty elektronicznej. Istnieje możliwość wykonania „odhaftu” próbnego zanim dojdzie do realizacji zamówienia.

3.4 Firma preferuje przedpłatę zanim przystąpi do realizacji zamówienia

4. Terminy realizacji

Terminy realizacji zamówienia firma BlueHaft ustala indywidualnie z każdym klientem. Jest on uzależniony jest od bieżącego obłożenia pracą. Standardowo termin realizacji to 5 do 10 dni roboczych.


HEMA Marta Drob

ul. Mysłowicka 150
43-100 Tychy

 

tel. 603 444 456
e-mail: biuro@bluehaft.pl

NIP: 937 238 48 98

 

ING 31 1050 1399 1000 0092 6531 8858

 

Otwarte 

Pn - Pt 8:00-16:00

Zgodnie z art. 13 u. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej: RODO, Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych, wyłącznie na podstawie Państwa zgody i nie będą udostępniane innym podmiotom (chyba że będzie to wynikało z przepisów powszechnie obowiązującego prawa). Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą tego formularza kontaktowego jest Firma "BlueHaft" z siedzibą w ul. Mysłowicka 150, 43-100 Tychy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (gdy jest to zasadne). Jeśli uważa Pani/Pan, że dane osobowe są przetwarzanie niezgodnie z prawem, przysługuje Pani/Panu prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych może Pani/Pan cofnąć w dowolnym momencie, jednak jest to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane, czyli realizacji zamówienia. Po tym będą trwale usuwane.e, tj. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zasad przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@bluehaft.pl 
 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 BLUEhaft 0 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron